Вартість натяжних стель в містах України

Вартість натяжних стель можна попередньо порахувати по телефону. Для цього, необхідно знати:

  • приблизну площу сель,
  • кількість приміщень, в яких будуть натяжні стелі,
  • тип і колір стелі,
  • бажано: кількість точок освітлення і труб, що йдуть в стелю.

Вартість натяжних стель одного типу може відрізнятися в різних містах України. Це обумовлено декількома умовами: населення і логістика міста, компанії і фабрики полотен і комплектуючих для натяжних стель. Так, наприклад, в столиці України, в місті Київ, стелі можуть бути трохи дорожче, ніж в Одесі.

За телефоном менеджер може попередньо порахувати клієнту: вартість полотна, кріпильного профілю та монтажу. Відразу варто зауважити, що прорахунок не є точним. Точний прорахунок можна отримати тільки на вимірі.

Кожне приміщення, навіть якщо воно типове, має свої унікальні параметрами: матеріал стін, точну геометрію приміщень і так далі. У деяких ситуаціях не допоможе попередній план (схема) приміщення. Результат прорахунку при вимірі може відрізнятися від попередньо прорахунку. Але в той же час допомагає клієнту оцінити вартість робіт, хоч і приблизно.

Одеса

Натяжні стелі в Одесі

Займаємося установкою натяжних стель будь-якої складності в місті Одеса.

Звернувшись до нас, ви отримаєте професійну консультацію по телефону і попередній прорахунок вашого приміщення. Замір можливий в день звернення, монтаж часто проводимо через кілька днів після виміру. На продукцію і свою роботу даємо гарантію.

Герб города Одесса
Залиште заявку для
консультації
Просимо заповнити форму нижче