Под ключ

Ціни
на натяжні стелі в Одесі та області

Натяжні стелі є гарним вибором для того, щоб інтер’єр став таким, яким ви давно мріяли його бачити. Таке стельове покриття буде найбільш вірним і вдалим як за часом монтажу, так і за вартістю

Переваги натяжних стель

В інтер’єрі присутньо багато деталей, які дуже важливі для затишку. Натяжна стеля тому не виключення, тому що саме вона в даний час є найпопулярнішим продуктом декорування верхнього перекриття

Практичність

Не вимагає особливого догляду, а також не боїться вологи

}
Довговічність

Середній термін придатності складає 25 років

Асортимент

Задовольнить запити навіть найдосвідченіших

Швидкість

Через 2-3 дні після виміру у Вас вже готова стеля

Безпека

Не викликають алергії та не шкодять здоров’ю

Вартість

Приблизно в 2 рази дешевше ніж стелі з гіпсокартону

Ціни на натяжні стелі в Одесі

Купуючи натяжну стелю, ви можете розраховувати на її довговічність, красу та практичність
Как заказать натяжные потолки в Одессе, Черноморске (Ильичевске), Южном, Великодолинске, Беляевке и других городах Одесской области

Як замовити натяжні стелі в Одесі і області

Щоб менеджер зміг відповісти на ваші запитання і зробити попередній прорахунок, вам потрібно знати приблизну площу стель. Цих даних буде цілком достатньо, щоб відповісти на більшість ваших питань і зрозуміти від чого залежить попередній прорахунок. Телефонна консультація відніме не більше п’яти хвилин, а на вимірі, технолог зможе дати вам рекомендації щодо етапів робіт і точну вартість.

Етапи замовлення натяжних стель в Одесі

Зараз існує величезний вибір натяжних стель, від простих, до дизайнерських.

Виберіть ту стелю: яка сподобалась вам і зателефонуйте нам.

Всю роботу виконаємо для вас.

1
Попередня консультація
Наш менеджер приблизно зорієнтує вас за ціною
2
Замір і точний кошторис

Технолог приїжджає на ваш об’єкт – робить вимір
та оголошує кінцеву вартість

3
Укладання договору

Підписуємо договір на роботи. Даєте аванс 50% від суми замовлення

4
Монтаж і повний розрахунок

Виробляємо монтаж, ви приймаєте роботу і повністю розраховуваєтесь

Ціни в залежності від виду натяжних стель в Одесі і області

У наш час натяжні стелі є під будь-який смак. Вони можуть як привертати увагу, так і просто доповнювати ваш інтер’єр. Але варто розрізняти їх за зовнішнім виглядом, кольором, типом конструкції, типу структури і так далі. Найпоширеніші натяжні стелі – це ПВХ, але бувають і тканинні. Стелі можуть бути як однорівневими, так і багаторівневими. Можуть бути з різними структурами: матовими, глянсовими, сатинованими. Можуть бути одноколірними, зі спайкою кольорів, з фотодруком або малюнком. Нижче представлені ціни на найпопулярніші з них:

Залежно від матеріалу натяжні стелі поділяються на:
Цены на натяжные потолки из пвх в Одессе, Черноморске (Ильичевске), Южном и других городах области

Натяжні стелі з ПВХ

від 129 ₴/м²

Гарантійний термін експлуатації 12 років

Температура застосування від + 5 ° C до + 50 ° C

Водостійкі

ПВХ

Такі стелі є найпоширенішими, в порівнянні з тканинними. Матеріал, з якого складається полотно – полівінілхлорид. Можуть мати різну структуру – мат, сатин, глянець і інші, а так само може використовуватися на різних конструкціях. Натяжні стелі з ПВХ мають свої особливості при установці, а також мають багато переваг.

Цены на тканевые натяжные потолки в Одессе, Южном и других городах области

Тканинні натяжні стелі

від 599 ₴/м²

Гарантійний термін експлуатації 10 років

Температура застосування від +10 ° C до + 60 ° C

Неводостійкі

Тканинні під фарбування

Матеріал який використовується для виробництва стелі – поліестер, він нагадує тканинне полотно. Такі стелі можуть мати різні кольори, їх структура буде схожа на матові стелі, в разі необхідності, тканинні стелі можна перефарбувати. Монтаж здійснюється без нагріву полотна і має свої особливості. Тканинне полотно не підтримує горіння, але і ціна такої стелі буде в рази дорожче, ніж з ПВХ.

За конструктивом відрізняють:

Одноуровневые натяжные потолки в Одессе и области. Цены

Однорівневі

від 129 ₴/м²

Один рівень

Дуже простий в догляді

Стандартний монтаж

Однорівневий

Однорівнева стеля вдає із себе звичну для нас стелю, полотно якої розташовується в одному рівні. Такі стелі швидко встановлюються і коштують не дорого. З однорівневою конструкцією будуть поєднуватися будь які структури полотен: матові, глянцеві, сатинові і інші.

Многоуровневый натяжной потолок с подсветкой в Одессе и области. Цены

Багаторівневі

від 299 ₴/м²

Два і більше

Більш складний у догляді

Складний монтаж

Дворівневий або багаторівневий

Дворівневі натяжні стелі більш складні в порівнянні з однорівневими. Стеля знаходиться в декількох площинах. Варіантів виконання дуже багато. У той же час можна комбінувати структури та кольори в різних рівнях.

За візуальною складовою:

Одноцветные натяжные потолки по лучшим ценам в Одессе и области

Одноколірні

від 129 ₴/м²

Більше 150 кольорів і відтінків
Стандартний дизайн

Монтаж приблизно на 2-3 день після виміру

Однокольорові

Одноколірні натяжні стелі являють собою стельову конструкцію з полотном одного кольору. Такі стелі є найпопулярнішим вибором покупців. Можуть мати різну структуру: мат, сатин, глянець. Колір легко підібрати, вибір дуже великий. Одноколірні стелі підходять для будь-яких приміщень.

Натяжные потолки с фотопечатью в Одессе и области . Цены и ассортимент

Фотодрук

від 449 ₴/м²

Вибір обмежений тільки вашою фантазією

Унікальний дизайн

Монтаж приблизно на 7-10 день після виміру

З фотодруком

Натяжні стелі з фотодруком не відрізняються від звичайних натяжних стель, крім того факту що на площині плівки буде нанесений малюнок. Малюнок може бути, як стандартний – він дешевше, так і довільний – такий буде дорожче.

За структурою розрізняють:
Цены на матовые натяжные потолки в Одессе и области

Матові

від 129 ₴/м²

Візуально не збільшують приміщення
Зовсім не приваблюють до себе увагу
Схожі на штукатурку

Матовий

Матова стеля – за структурою трохи шорстка, імітує побілку. Але може бути не тільки білим, а практично, будь-якого кольору. Такі стелі мають хорошу ціну і служать дуже довго, вони практичні і мають безліч переваг.

Цены на сатинированные натяжные потолки в Одессе и области

Сатиновані

від 134 ₴/м²

Несуттєво збільшують приміщення
Незначно привертають увагу до себе
Однорідна структура

Сатинована

Сатинові стелі тільки-тільки починають набирати популярність. Будуть добре виглядати в будь-яких приміщеннях. Структура гладка, але не відображає світло і відблиски. Сатиновована стеля легко вбудується в ваш інтер’єр, будь він сучасним або класичним.

Цены на глянцевые натяжные потолки в Одессе и области

Глянцеві

від 139 ₴/м²

Суттєво збільшують приміщення
Суттєво привертають до себе увагу
Гладка структура

Глянець

Хочете більше простору – тоді глянцева стеля це те, що ви давно шукали. Саме така структура перетворить будь-який сучасний інтер’єр у щось більше і підкреслить вашу креативність.

Решта видів натяжних стель в Одесі

Комбінований

Дані натяжні стелі являють собою спаяні полотна різних кольорів. Комбінування різних кольорів дає великий майданчик для творчості. Така стеля точно не буде виглядати звичайною і привнесе свій, особливий настрій в інтер’єр.

Напівпрозора

Напівпрозорі натяжні стелі являють собою стелю, яка пропускає світло на 50% від світлодіодних стрічок всередині стелі. Вона відрізняється від ширяючої стелі тим, що світло встановлюється не по периметру, а всередині стелі. Такі потолки можу мати цікавий і гарний ефект, якщо вам не потрібна люстра – як засіб освітлення.

Світлові лінії

Натяжні стелі вже перестали бути простим, легким і швидким рішенням для інтер’єрів. Якщо потрібно встановити стелю для сучасного інтер’єру, можуть допомогти стелі зі світловими лініями. Можна нанести візерунок, або це буде конфігурація з світових ліній. У таких стелях світло не проходить скрізь полотно, а світить з стелі на 100%. Даний вид стелі може привнести в інтер’єр нові емоції.

Зоряне небо

Натяжні стелі з фотодруком вже далеко не новина. Але і вони можуть урізноманітнити і підкреслити приміщення новими фарбами. Плівка гарно виглядає з підсвічуванням Led-стрічки. На самому полотні зазвичай проглядаються туманності, галактики і зірки. Такі стелі красиво виглядають в вітальнях, привносячи свої нові враження в інтер’єр.

З підсвічуванням

Натяжні стелі, з яких пробивається світло. Саме світло може бути, як по периметру, так і всередині стелі. Якщо ви шукаєте рішення, щоб освітлення в кімнаті було без люстри – натяжні стелі з підсвічуванням будуть відмінним рішенням таких завдань. Джерелом світла виступають стрічки які світяться всередині стелі. Стрічки підсвічують саму стелю, і таке рішення буде добре виглядати в сучасних інтер’єрах.

Бесщілинні

Сучасні стелі,у яких між стіною і стелею немає технологічної щілини. Відповідно, в таких стелях не потрібен стельовий багет або стельова вставка, які перекривають цю щілину. Профіль у такій конструкції більш складний. Бесщільні стелі відмінно виглядають і в сучасному і класичному інтер’єрі.

Дзеркальний

Дзеркальний натяжна стеля відображає не тільки світло і відблиски, але ще і предмети. Така стеля буде відмінною альтернативою справжньому дзеркальному стелі зі скла. Він буде легким, в порівнянні з дзеркалами. Його легше встановлювати, немає страху розбити скло і отримати купу гострих осколків. Ціна порадує, в порівнянні зі справжнім дзеркалом.

Паряща

Парящі натяжні стелі – вид стель, при якому, здається, що стеля ширяє в повітрі. Особливо добре він виглядає при включеній LED стрічці. Світло з стелі рівномірно світить по периметру розсіює світінням. Виглядає дуже незвично і добре виглядає у великих кімнатах.

Перфорований

Такі стелі являють собою дві стелі, зазвичай різних кольорів і різних структур. Перша стеля є цільною, а другий з художніми отворами. Через отвори другої стелі проглядається фон першої стелі. Отвори можуть бути різними, що додає велике розмаїття в інтер’єрі. Такі стелі можна використовувати в усіх великих кімнатах: кухня, вітальня, спальня, дитяча.

Небо

Якщо хочеться цікаву стелю з фотодруком – відмінним вибором буде принт з небом. Він більш світлий у порівнянні зі стелями «зоряне небо», має сині відтінки і хмари. Чудово виглядає у великих приміщеннях, таких як зали, вітальні, спальні. Ця натяжна стеля є гарно виглядає в комерційних приміщеннях, таких як бари, ресторани, кав’ярні та інші. Додаткове підсвічування робити не обов’язково.

3-D

3-д стелі вважаються інноваційними та дизайнерськими. Тут можна реалізувати будь-яку фантазію. Такі стелі виглядають живими, об’ємними і креативними. Не в кожне приміщення можна встановлювати такі стелі, виглядають вони дуже яскраво, але можуть втілити ідеї дизайнера.

Кімнати для яких підходять натяжні стелі

Вітальня і зал

Вітальня – місце де ми проводимо час, або зустрічаємо друзів. Натяжна стеля в такій кімнаті може бути будь-якой, головне, щоб віна відповідала стилю приміщення. Якщо вітальня має невеликий розмір і потрібно збільшити простір – то вона ідеально підійде.

Коридор

Коридор – то місце, що з’єднує декілька кімнат, а також місце де люди знімають верхній одяг. Найчастіше передпокої не відрізняються великою площею. Щоб збільшити простір можна використовувати глянцеві стелі, або залишити свій вибір на сатині або маті.

Мансарда

Складні натяжні стелі, які можуть перебувати під різними кутами. Такі стелі можуть бути рішенням в приміщеннях зі складною геометрією чорнової стелі. Вони застосовуються, найчастіше в приватних будинках, під дахом. Прорахунок натяжної стелі завжди буде індивідуальним, а монтаж такого стелі завжди буде складним.

Спальня

Спальня – місце в будинку, де ми відпочиваємо і проводимо більшу частину часу. Таке приміщення повинно бути спокійним і затишним. Тут можна використовувати будь-яку структуру стелі: глянсову, сатинову або матову. Важливо підібрати зручний колір стелі, який буде стимулювати розслаблення.

Дитяча

Дитяча кімната – місце, де дитина проводить більшу частину свого часу. Стеля може бути: кольоровою, з фотодруком, з підсвічуванням. У порівнянні з іншими кімнатами маленькі діти часто будуть звертати увагу на свою стелю. Так само варто пам’ятати, що натяжні стелі абсолютно безпечні, є гіпоалергенними і не викликають захворювань.

Балкон

Натяжна стеля може бути використовувати на балконі, але не завжди. Варто пам’ятати, що ПВХ плівка не любить холодної температури. Вже при +5 градусів за Цельсієм є ймовірність того що стеля може потріскатися і це не буде гарантійним випадком. Вихід є – це стелі з тканини або підвісну стелю.

Ванна і туалет

Відмінним вибором будуть стелі з ПВХ, вони не пропускають вологу і пар. Відповідно, поява грибка буде зведено до нуля. Якщо ванна не велика – використовуйте глянцеву стелю. Так само колір можна підібрати класичний або під колір підлоги або плитки.

Кухня

У наш час кухня припинила бути просто місцем, де готується їжа. На кухні люди можуть приймати гостей замість вітальні. У цьому приміщенні можна використовувати як однорівневі, так і багаторівневі стелі з великою кількістю точок освітлення. Можна використовувати стелі з фотодруком або ж перфоровані, а також прості стелі зі структурами глянець, мат, сатин і так далі.

Популярні кольори натяжних стель

Блакитний, бірюзовий і синій

Блакитний, бірюзовий, синій – дуже продуктивні кольори, що характеризують прогресування, заспокоєння. Це кольори неба у нас над головою, відмінно вписуються в басейни, або житлові приміщення з нестандартними побажаннями, можна використовувати в спальні, у ванній кімнаті. З такими кольорами зручно і легко, і їх при бажанні, можна вписати в будь-який інтер’єр.

Бузковий і фіолетовий

Фіолетовий або бузковий – це коліри для творчих і розумних людей. Він задумливий, мудрий, саме такі емоції він може викликати. Колір не легкий, він досить темний. Такий колір може підійти в таких кімнатах як: кабінет, кухня, але потрібна ідея дизайнера.

Помаранчевий

Помаранчевий, як і червоний привертає нашу увагу, але в порівнянні з червоним не виникає такого ефекту як небезпечний або заборонений. Такий колір може привертати увагу, не напружувати і не тиснути. Символізує святковий настрій, новину, активність. Підходить для яскравих інтер’єрів, де буде хотітися творити, або щось активно робити. Можна використовувати в дитячих ігрових кімнатах, на кухні і так далі.

Бежевий

Бежевий колір є дуже популярним, буде цікавіше виглядати в інтер’єрі – якщо підійде по відтінку до ваших дверей. Його відтінки – це молочний, кава з молоком. Вносить теплоту в приміщення і доповнює інші кольори і відтінки своєю присутністю.

Червоний

Червоний – дуже особливий колір, яскравий, грубий, можливо, агресивний, що привертає увагу. Стелі з таким кольором будуть диктувати настрій всьому інтер’єру. Якщо ви зважитеся на такий колір, його можна використовувати в передпокої, кухні, навряд чи в спальній кімнаті або вітальні.

Зелений або салатовий

Зелений або салатовий може привнести в інтер’єр свої фарби і емоції. Це колір для чогось нового: живого, цікавого, процвітаючого. Саме ці емоції викликають вони. Такі кольори і їх відтінки добре виглядають в кухнях, залах, їдальнях, привносячи в інтер’єр свою особливість.

Рожевий

Рожевий – колаборація квітів білого і червоного. Не буде ніякого секрету що це саме дівчачий колір, який підійде не скрізь. Або якщо всюди – то повинна бути концепція в інтер’єрі. Можна використовувати в дитячих кімнатах, якщо дитина дівчинка, або в комерційних приміщеннях, наприклад – салони краси, які відвідують жінки.

Чорний

Чорний – дуже суворий колір. Він беззаперечно змінює інтер’єр, зобов’язує до строгості. Такі інтер’єри повинні бути дуже продуманими. Якщо чорний колір вписався в інтер’єр, то це буде дуже продуманий інтер’єр, благородний, сильний і впевнений. Такий колір не дуже спокійний, але його можна використовувати в злагоді з дизайнером, або в комерційних приміщеннях – клуби, бари, ресторани.

Жовтий

Жовтий колір стелі вносить радість, сонце і позитивні емоції. Добре виглядає на кухні, в передпокої або не великих кімнатах, доповнює інтер’єр. Відтінок жовтого варто вибирати обережно, яскраві відтінки можуть тиснути.

Білий

Білий колір натяжної стелі є найпоширенішим. Такі стелі підійдуть абсолютно скрізь, не принаджуючи своїм видом уваги. Ви отримуєте стелю, на яку буде рідко звертати свою увагу. Але при цьому вона може гармонійно виглядати у вашому інтер’єрі.

Сірий

Сірий колір відмінно підходить, якщо не хочеться білий, Він так само гармонує з усіма кольорами в інтер’єрі. Такі стелі, так само не будуть притягувати до себе уваги, як наприклад: яскраві і соковиті кольори, так як він щось середнє між чорним і білим. Дуже добре підходить для будь-яких приміщень.
Яка у вас сума мінімального замовлення в Одесі і області?
Наше мінімальне замовлення в місті Одеса становить 2000 грн. Для Одеської області мінімальне замовлення становить від 2300 до 2800 грн в залежності від віддаленості від Одеси. У нього включена: робота, пластиковий профіль і плівка
Скільки коштує виїзд майстра на вимір?
У Одесі вимір безкоштовний у всіх районах міста. В інших містах і населених пунктах Одеської області вартість виміру обговорюється індивідуально.
Чому не можна отримати точну вартість натяжних стель за телефоном?
Потрібно провести точні виміри вашого об’єкта, а також вибрати плівку, прорахувати кількість кутів в кожній кімнаті і ще безліч деталей. Іншими словами: по телефону неможливо звернути увагу на всі моменти.
На якому етапі ремонту потрібно встановлювати натяжні стелі?
Натяжні стелі можна встановлювати на будь-якому етапі чистових робіт.
Трохи цифр
Обсяг наших продажів в Одесі і області
442

Об’єкта

14732

м²

5

Бригад

Райони та Мікрорайони Одеси в яких ми надаємо послуги з монтажу натяжних стель

Заздалегідь хотілося б відзначити, що вартість натяжних стель не залежить від того де Ви конкретно перебуваєте в місті.

Наш технолог зможе приїхати в будь-яку точку міста в обумовлений з Вами час. Безпосередньо на Вашому об’єкті технолог показує зразки профілів, колірну палітру плівок, фактури і звичайно проводить детальну консультацію. Замір в місті Одесі безкоштовний.

Точна вартість натяжних стель оголошується тільки після виміру.

 

Райони

Приморський

Київський

Суворовський

Малиновський

Мікрорайони

Аркадія

Ближні Млини

Більшовик

Великий Фонтан

Дальні Млини

Ланжерон

Ленселище

Лузанівка

Люстдорф

Молдаванка

Пересип

Селище "Суднобудівник"

Селище Котовського

Селище Таїрова

Сахалінчік

Слобідка

Черемушки

Міста

Одеса

Чорноморськ (Іллічівськ)

Південний

Теплодар

Біляївка

Селища міського типу

Авангард

Олександрівка

Великодолинське

Доброслав

Овідіополь

Хлібодарське

Чорноморське

Таїрове

Міста і населені пункти Одеської області в яких ми працюємо

Крім Одеси також виконуємо замовлення в області. Вартість виміру обмовляється індивідуально по кожному населеному пункту 
Фото наших робіт
Таким може бути і Ваш будинок
Глянцевый натяжной потолок с фотопечатью "небо"
Натяжной потолок с фотопечатью (небо,птицы и солнце)
Глянцевый бежевый натяжной потолок в интерьере - стиль лофт
Скрытый подшторник при натяжных потолках
Залиште заявку для
консультації
Просимо заповнити форму нижче