Поверхні натяжних стель

Білою, побіленою стелею нікого не здивуєш. Натяжні стелі дають можливість реалізувати будь-які інтер’єрні задумки і отримати те, чого хотілося.

Славляться натяжні стелі не так кольором, як видами поверхонь. Види поверхонь можуть бути глянцеві, матові, сатинові, дзеркальні, напівпрозорі, текстурні і інші.

Найпопулярнішими є матові, глянцеві и сатинові. Саме такі структури найчастіше вибирають клієнти. Обумовлено це, можливо консервативністю вибору клієнта. Саме такі структури можуть легко вписатися в класичний або сучасний інтер’єр і радувати око.

Розглянемо найпопулярніші види поверхонь окремо:

Мат

Натяжні стелі з матовою плівкою

Самі класичні види плівок, підходять під будь-який інтер’єр і під будь-який стиль, не приваблюють уваги, виглядають гармонійно. Імітують звичайну, звичну нам побілку. На поверхні полотна є легка шорсткість. Такі стелі не створюють відблиски на поверхні. Можуть бути різних кольорів, щоб гармоніювати з іншими елементами в приміщенні.

матовый белый натяжной потолок в интерьере
натяжной потолок с глянцевой пленкой в интерьере

Лак

Натяжна стеля з глянсовою плівкою

Гладка поверхня, яка відбиває відблиски. Вона є майже дзеркальною, але нагадує більше обкладинку глянцевого журналу. Такий тип поверхні частіше застосовують в сучасних інтер’єрах. Глянцева стеля може збільшувати простір кімнати. Дуже добре виглядає у вузьких приміщеннях, таких як коридор, передпокій, ванна кімната.

Сатин

Натяжні стелі з сатиновою плівкою

Тип поверхні натяжної стелі, який практично не відображає відблисків. Поверхня полотна гладка, без структурних «котушок», як у матового, і не має таку відображаючу здатність як у глянця. Так само, може бути різних кольорів і відтінків.

Натяжной потолок с сатинированной пленкой
Залиште заявку для
консультації
Просимо заповнити форму нижче